KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14367229

nr 1436 7229

Oidentifierad konstnär. Signerad, 1936, "The fruit tree". Olja på duk, 30x40cm, yttermått inklusive ram: 40x50cm

Utrop:

500 kr

måndag 6 december 2021
kl 19:57:43